Logistikos paslaugos
UAB “Lavisos LEZ terminalas” įkurta 2006 metais Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje. Bendrovė priklauso UAB “Lavisos koncernas” įmonių grupei, vienai iš šios srities rinkos lyderių, kuri nuo 1995 metų teikia įvairialypes logistikos paslaugas. Bendrovės strategija teikti teikti įvairias sandėliavimo ir logistikos paslaugas, trečiosios šalies logistikos 3PL paslaugas, sandėlių modernizavimas ir automatizavimas pasitarnavo sėkmingam paslaugų vystymuisi ir apyvartos didėjimui. Koncerno pasirinkimą plėsti logistikos verslą Kauno LEZ lėmė zonos įmonėms taikomos mokesčių lengvatos, strategiškai patogi geografinė padėtis, papildomos paslaugos.
“Lavisos LEZ terminalas” – modernus, naujausias technologijas naudojantis, 6 tūkst. kv m ploto sandėlis. Apie 12 mln. Lt investicijų pareikalavęs statinys – tai logistikos centras, su A tipo muitinės sandėliu, importo ir eksporto terminalu. Jame dirba muitinės tarpininkai, vyksta itin greiti krovos darbai ir krovinių markiravimas, paskirstymas bei perkrovimas. Tai labai efektyvus pagal esamą plotą sandėlis, kuriame dirbs pati moderniausia krovimo technika. Bendrovė įsigijo naujus greitaeigius, aukštakrūvius BT krautuvus, kurie 12 m aukščio sandėlyje važinėja itin siaurais koridoriais dideliu greičiu. Šie apie 7 t sveriantys įrenginiai yra ekonomiški, panaudojantys kinetinę keltuvo energiją akumuliatoriams įkrauti.
Logistikos centras, su A tipo muitinės sandėliu, importo ir eksporto terminalu

SANDĖLIO VALDYMAS

Visus darbo procesus šiame sandėlyje valdo bendrovės „Equinox Europe“ įdiegta sandėlio valdymo sistema „Vision 5“. Užduotis operatoriams nustatanti sistema pagrįsta radijo terminalais, kuriais darbuotojai naudojasi kaip kelrode žvaigžde – jie nurodo reikiamą prekės buvimo vietą ir užduotį, kur tą prekę reikia padėti. Moderni valdymo sistema, taip sustyguoja ir paskirsto darbus, kad 8 sandėlio operatoriai ir du jo vadovai dirba itin koordinuotai, darbas vyksta greitai ir efektyviai, sumažėja sandėliavimo išlaidos, padidėja užsakymų įvykdymo tikslumas ir greitis. Automatizuota valdymo sistema padeda išvengti žmogiškojo faktoriaus klaidų, sistemos krovinių nesumaišo, lengvai suranda. Kadangi informacija yra saugoma sistemoje, klientai žino, kiek ir kokių krovinių yra sandėliuose, gali sekti visus atliktas operacijas.

MISIJA

geriausiai patenkinti klientų poreikius bei lūkesčius. Patenkinti klientai padeda kurti ir išlaikyti didesnę pridėtinę vertę.

VIZIJA

būti logistikos ekspertais, teikiančiais visas logistikos paslaugas, pranokstančias klientų lūkesčius.

Įgyvendindami savo tikslus mes siekiame:

teikti kokybiškas paslaugas, pilnai atitinkančias kliento poreikius
išlaikyti optimalų kokybės ir kainos santykį
vertinti kiekvieną klientą kaip partnerį, nuo kurio sėkmės priklauso ir mūsų sėkminga veikla
kiekvieno darbuotojo atsakomybės už savo darbo kokybę pagal pareigas ir kompetenciją

Pozityvus požiūris į klientą, sistemingas darbuotojų kvalifikacijos kėlimas, įmonės kolektyvo tarpusavio supratimas ir pagalba vienas kitam, bendradarbiavimas su patikimais tiekėjais ir partneriais garantuos mums sėkmę konkurencinėje kovoje.